21.02.2024

Krajinotvorná studie Semněvic nominována na prestižní studentskou cenu ČVUT

S krajinářským ateliérem Salzmann - Bečvářová - Pozdech sdílíme velikou radost. Za projekt krajinotvorné studie obce Semněvice byl ateliér navržen do širší nominace na zisk prestižní studentské ceny Olověný Dušan. Studentská soutěž Olověný Dušan je pořádána Spolkem posluchačů architektury (SPA) při FA ČVUT, jejímž cílem je přinést nezávislý pohled na kvalitu výuky architektury a designu na Fakultě architektury ČVUT v Praze. Smyslem soutěže je posilovat prestiž a kvalitu jednotlivých odevzdávaných projektů. Soutěž je vypisována fakultou architektury ČVUT a hodnotí veškeré odevzdané projekty a studie během kalendářního roku v oblastech architektury, designu, krajinné architektury. Soutěže se účastní automaticky všichni řádní studenti ČVUT, kteří v daném semestru odevzdají ateliérový projekt včetně týmových projektů. Na jednotlivé nominace se můžete podívat zde: Nominace 2024.

Slavnostní vyhlášení soutěže, ocenění vítězů proběhne v Praze na FA ČVUT dne 7. 3. 2024. Můžeme držet palce. Obec má jistotu, že má kvalitně zpracovanou krajinnou studii, která prošla sítem odborné poroty. Lze si jen přát, aby se strategie a záměry obsažené ve studii podařilo postupně ve spolupráci s občany obce realizovat v praxi.

< Aktuality
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram