10.09.2023

Milan Pepo šedesátiletý

S radostí jsme si připomněli významné jubileum jednoho z našich spoluobčanů. Starosta Antonín Kolář měl tu čest poblahopřát jménem svým i občanů obce panu Milanu Pepo k jeho 60. narozeninám. Tato událost nám připomíná nejen jeho dlouholetou oddanost obci, ale také jeho neustálou péči a zájem o ni.

Milan Pepo je nejen aktivním občanem, ale i zasloužilým členem semněvické komunity. Jeho pravidelné zvonění v nedělích a o svátcích v kostele sv. Jiří je symbolickým vyjádřením jeho oddanosti naší obci. Kromě toho se Milan věnuje historii obce jako obecní kronikář, pečuje o zachování památek a zároveň se zajímá o minulost a dějiny obce.

Při této příležitosti bychom rádi vyjádřili naši vděčnost a obdiv panu Milanu Pepovi a popřáli mu vše nejlepší k jeho 60. narozeninám. Jeho zájem o minulost obce nás všechny inspiruje a připomíná nám, jak důležité je zachovat naše kořeny. Děkujeme Ti, Milane, za tvou oddanost a přínos naší obci a doufáme, že společně prožijeme mnoho dalších krásných okamžiků.

< Aktuality
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram