04.04.2024

Nová komunální technika v obci

Vzhledem k časté poruchovosti více jak 20 let staré komunální techniky se obec Semněvice rozhodla pořídit novou komunální techniku zakoupením malotraktoru VARI IV GLOBAL + ANV-380 (motor VARI XP-200A) - Čtyřtaktní OHV motor o obsahu 196 ccm s litinovou vložkou válce VARI XP-200A splňuje přísné emisní normy EURO 5.

Přívěs ANV-380 má kola rozměru 16x7.50-8" umístěná pod korbou, čímž snadněji projede užším profilem a má větší světlou výšku. Náboje kol jsou uloženy v kuličkových ložiscích pro delší životnost a lepší odvalování kola. Přívěs je vybaven bubnovými brzdami ovládanými pedálem, ruční parkovací brzdou a odpruženou podélně nastavitelnou sedačkou. Korba je vyklápěcí a má sklopné a odnímatelné zadní čelo. Přívěs ANV-380 je osazen kompletní sadou odrazek. Vyklápěcí přívěs ANV-380 je schválen Ministerstvem dopravy a spojů ČR pro provoz na veřejných komunikacích III. a IV. třídy v soupravě s jakýmkoli malotraktorem. ANV-380 tak obec může legálně provozovat na uvedených komunikacích.

< Aktuality
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram