23.10.2023

Semněvická drakiáda

Dne 4. 11. 2023 se od 14:00 uskuteční Semněvická drakiáda.

Podzim je obdobím, kdy se příroda začíná převlékat do svých nejkrásnějších barev a chladnější větry přinášejí příslib změny. Jednou z oblíbených tradic spojených s podzimem je pouštění draků. Tato činnost, která spojuje mladé i staré, nabízí jedinečný zážitek plný dobrodružství a kouzla. Na podzimním nebi se draci vznášejí jako pestře zdobené stvůry, které tančí na větru. Je to také příležitost k rodinnému setkání a společnému trávení času venku, daleko od hektického městského života. Pouštění draků na podzim nám připomíná, že i v období změny a zimního spánku příroda nabízí nádherné zážitky a zdroj radosti pro nás všechny.

Dne 4. 11. 2023 se od 14:00 uskuteční Semněvická drakiáda. Místo srazu najdete na přiloženém plánku viz pozvánka. Zvány jsou všechny děti i dospělí, kteří chtějí vyzkoušet svůj um pouštění draků. Soutěžit budeme o nejlepšího letce, nejpěknějšího draka. Pro děti jsou připraveny diplomy a drobné ceny. Možná se nám podaří vyfotit i létající draky ve vzduchu dronem. Celá akce skončí společným opékáním buřtů - zajišťuje obec. Pokud by počasí nepřálo a bylo bezvětří, uskuteční se na daném místě alespoň společný táborák s opékáním od 17:00. Pokud by předpověď nabízela déšť, bude akce odvolána a občané budou informováni.

< Aktuality
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram