05.07.2023

Semněvický ROCK

Obec Semněvice získala dotační podporu na pořádání kulturního festivalu. Letos 5 . 8. 2023 se uskuteční pilotní ročník. Obec chce i nadále podporovat kulturní aktivity v obci tak, aby občané nalezli různorodé možnosti kulturního využití. Do budoucna se počítá s tím, že v průběhu roku budou v Semněvicích vystupovat kapely různých žánrů. Multižánrový festival Semněvický ROCK potom bude mít podobu pravidelných 4 akcí, které se uskuteční v každém ročním období. Jaro bude koncipováno countryově a folkově, léto rockově, metalově a punkově, na podzim bychom vyzkoušeli folklór a zima bude laděna do vážnějšího hávu tak, abychom mohli využít krásné prostory kostela sv. Jiří ke koncertům během času Adventu.

No a protože je nyní léto, těšme se společně na rockové a punkrockové kapely. Předprodej vstupenek na obecním úřadu vždy v úředních hodinách. Veškeré vstupenky jsou slosovatelné, připraveny budou hodnotné hudební ceny.

< Aktuality
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram