14.09.2023

V Semněvicích kolem světa

Zahájení cyklu cestovatelských přednášek

Zahájení našeho cyklu cestovatelských přednášek se koná v MALÉM SÁLE KULTURNÍHO DOMU v sobotu 16. 9. 2023 od 18:00 hodin. Přednáška je zdarma a otevřená pro všechny občany naší obce.

Vážení občané,

naše obec zahajuje cyklus cestovatelských přednášek, který vás zavede na neuvěřitelnou cestu kolem světa, aby vám přiblížil krásy a rozmanitost naší planety. Toto je skvělá příležitost nejen k tomu, abyste se dozvěděli něco o světě kolem nás, ale také abyste se setkali s dalšími nadšenci a mohli společně sdílet své cestovatelské zážitky.

Proč cestovatelské přednášky?

Málokdo má možnost procestovat celý svět a objevovat jeho různorodost a krásu na vlastní kůži. Právě proto jsme se rozhodli přivést k vám tyto cestovatelské přednášky. Každá přednáška vás zavede na fantastickou cestu do exotických destinací, a to přímo z pohodlí naší obce.

Co od cestovatelských přednášek očekávat?

Naše přednášky vás zavedou na místa, kam byste možná sami nikdy nepřijeli. Budeme mít příležitost shlédnout úchvatné fotografie, videa a zaslechnout vzrušující příběhy od lidí, kteří se vydali na dobrodružné cesty po celém světě. Během těchto přednášek se dozvíte o různých kulturách, tradicích a zvyklostech, a také o tom, jak můžeme chránit naši planetu a respektovat její různorodost. Cestování je nádherný způsob, jak poznat nové lidi a navázat nová přátelství. Během našich přednášek budete mít také příležitost setkat se s dalšími lidmi z naší obce, kteří mají zájem o cestování a objevování nových míst. Po přednášce budete moci diskutovat, sdílet své zážitky nebo plánovat budoucí dobrodružství s novými přáteli.

Závěrem

Těšíme se na setkání s vámi na našem prvním cestovatelském dobrodružství. Přijďte se inspirovat, dozvědět se něco nového o světě kolem nás a najít nové cestovatelské inspirace. Těšíme se na vás!

< Aktuality
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram