02.09.2023

26. ročník Pocinovického nohejbalu trojic v Semněvicích: Skvělý den plný sportu a zábavy

Přejít do galerie události

Semněvice, 2. září 2023 - Slunečné sobotní odpoledne se stalo důležitým datem pro milovníky nohejbalu, kteří se sešli v Semněvicích na 26. ročníku Pocinovického nohejbalového turnaje trojic. Tato událost se stala tradičním setkáním pro hráče i fanoušky nohejbalu. Letos nohejbalistům počasí přálo a poskytlo nádhernou kulisu pro tento skvělý sportovní den.

Ráno bylo oblačno, ale postupně se mraky rozptýlily a objevilo se slunce, čímž vytvořilo perfektní podmínky pro zápasy a zábavu. Celkem se turnaje zúčastnilo deset týmů, což zaručilo plný program a soutěžení na vysoké úrovni. Jelikož byly zápasy velmi vyrovnané a často se rozhodovalo až v třetím setu o vítězi, bylo nutné upravit systém turnaje, kdy měl hrát každý s každým tak, aby se všechny zápasy stihly odehrát do setmění. Proto se druhá část turnaje odehrála vyřazovacím způsobem za pomoci nemilosrdného turnajového pavouka. Organizátoři Tomáš Jílek a Josef Mareš připravili skvělý den, na který budou hráči i fanoušci dlouho vzpomínat.

Již tradičně nechybělo na turnaji občerstvení. Chladné pivo, voňavý guláš a lahodné bramboráky potěšily všechny účastníky. Hlavní událostí dne byly samozřejmě nohejbalové zápasy. Týmy soutěžily ve vyrovnaných zápasech, často byly k vidění na síti profesionální baletní kreace. Každý tým se snažil ukázat své dovednosti a bojoval o vítězství.

Po celodenním soutěžení a vyčerpávajících bojích se konečně dostalo na vyhlášení vítězů. Tým Pocinovice A, složený z hráčů Václava Kuneše, Václava Bednára a Ivana Krnáče, se stal vítězem turnaje a odnesl si domů trofej a pochvalu za skvělé výkony.

Druhé místo obsadil tým Poběžovice B, ve složení Filip Kotlan, Marek Buršík a Tomáš Duffek, kteří se také mohou pochlubit vynikajícími výkony během celého turnaje.

Tým Kakao, tvořený hráči Jiřím Anderlem, Liborem Moulisem a Tomášem Janským, obsadil třetí místo.

Celý den byl skvělým příkladem toho, jak sport může spojit lidi a přinést jim radost. 26. ročník Pocinovického nohejbalu trojic v Semněvicích byl úspěšný všichni účastníci a fanoušci si den užili do sytosti. Gratulujeme vítěznému týmu a těšíme se na další ročníky tohoto tradičního turnaje.

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram