23.03.2024

Maškarní bál v Semněvicích

Přejít do galerie události

Dne 23. března 2024 se v Semněvicích odehrál neobyčejně veselý dětský maškarní bál, který tentokrát plně organizovala obec. Do slavnostně vyzdobeného sálu dorazily děti v pestrobarevných kostýmech a společně si užily odpoledne plné kreativity a her. Malování, modelování a různé dětské aktivity se staly nepřeberným zdrojem radosti. Doprovázené lidovými písničkami se děti zapojily i do kvízu, kde hádaly názvy pohádek podle fotografií, v této disciplíně zcela převálcovaly starší generace přítomných maminek, tatínků i prarodičů.

Osvěžující hry vystřídalo občerstvení. Pan starosta překvapil děti tajemným dárečkem v obálce. Slíbil, že pokud se o nicneříkající semínka budou děti dobře starat, může se o Halloweenu uskutečnit představení dýňových lampionů třeba i se soutěží o největší výpěstek. Nepředbíhejme ale, opravdu to dá práci se o semínka starat, tak uvidíme na podzim, kolik dýní se v Semněvicích sejde.

Sobotní odpoledne si děti náležitě užily a jako odměnu za dobrou náladu, kreativitu a splněné úkoly si odnášely domů taštičky plné ovocných vitamínů a sladkostí. Zvláštní uznání patří Andree Pachovské, Jiřímu Hálkovi za přípravu programu a všem, kdo přispěli k skvělé atmosféře a průběhu dětského odpoledne.

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram