12.03.2022

MDŽ

Oslava MDŽ v Semněvicích

Po dvouleté odmlce způsobené protiepidemiologickými opatřeními se v sobotu 12.března v 15. hod. sešly na malém sále KD v Semněvicích místní ženy, aby oslavily tradiční svátek žen. S dvouletou odmlkou se jednalo již o třináctou oslavu, kterou pro své ženy zorganizovala obec Semněvice. Pozvánky na oslavu obdržely, jak už je dobrým zvykem, kromě rezidentek, taktéž ,,chalupářky.“

A tak už od patnácti hodin vítal před slavnostně vyzdobeným sálem přicházející ženy semněvický starosta Tomáš Jílek, který ženám popřál k jejich svátku a předal netradičně, místo karafiátu, růžovou gerberu. Za budoucí ,,muže“ mu pak zdatně asistoval téměř čtyřletý syn Tomík.

Po zaujetí míst u stolu poté starosta ještě jednou přivítal oficiálně všechny ženy a popřál jim příjemnou zábavu.

Občerstvení bylo připraveno formou rautového stolu, k poslechu a následně k tanci hrál DJ Zdenda.

S blahopřáním za všechny muže samozřejmě nezapomněl starosta ani na ty, které se nemohly z nejrůznějších důvodů zúčastnit, a popřál jim alespoň telefonicky.

V družné zábavě, která se postupně rozvíjela, pak ty nejvytrvalejší vydržely až do pozdních nočních hodin. Za přínosný považovaly ženy především fakt, že se mohly společně sejít a popovídat si po dlouhých dvou letech.

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram