22.07.2023

Memoriál Josefa Hálka

Přejít do galerie události

V sobotu 22. 7. se uskutečnil již třetí ročník Memoriálu Josefa Hálka, v němž soutěží nohejbalová družstva trojic. Letošní ročník měl malý punc mezinárodnosti, když jeden z celkem 13 týmů, které se přihlásily do soutěže, tvořilo družstvo francouzských kluků z okolí Paříže. Celý den bylo možné sledovat množství nohejbalových kreací. Pořadatelé soutěže Kopi - Josef Mareš a Tomáš Jílek rozdělili týmy do dvou soutěžních skupin, kde se hrálo systémem každý s každým na celkově 2 sety.

3. ročník Memoriál J. Hálka

Letošní ročník se konal za jednoho z nejteplejších dnů v měsíci. Bylo nutné dodržovat pitný režim, ke chvále pořadatelů nutno dodat, že bylo zajištěno bezvadné občerstvení. Hráči mohli doplnit chybějící tekutiny a naladit se do dalších zápasů chladným pivkem. Jeden sud do soutěže tradičně věnovala paní Hálková. Posilnit se šlo i výborným gulášem.

3. ročník Memoriál J. Hálka

Vzhledem k velkému počtu soutěžních týmů se nohejbalové klání protáhlo do podvečerních hodin. Předávání cen zúčastněným, ale i těm, kteří podali nejlepší výkony a umístili se "na bedně" se odehrávalo již v počínajícím letním soumraku za zvuku countryových rytmů kapely.

A jak tedy celkové nohejbalové klání dopadlo?

  • 1. místo tým POBĚŽOVICE C (Tomáš Dufek, Ivan Krnáč, Jiří Němec)
  • 2. místo tým BEZNOH (Jan Motyčka st., Jan Motyčka ml., Václav Pachman)
  • 3. místo tým POBĚŽOVICE B (Václav Kuneš, Václav Bednář, Robin Král)

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram