03.12.2022

Mikulášská nadílka v Semněvicích

3. prosinec 2022 se nesmazatelně zapsal do srdcí všech, které navštívil Mikuláš se svou andělskou a čertovskou družinou.

Nemohla chybět návštěva samotného svatého Mikuláše, který pro děti připravil mnoho překvapení. S sebou přinesl nejen kapsy plné dobrých rad a povzbuzení pro všechny malé školáky. Děti předvedly své pěvecké a básnické dovednosti, což bylo pro všechny přítomné velmi dojemné a vesele pestré. Přesně toto je duch Mikulášské nadílky - spojení a radost ze společného prožívání vánočního času.

Věříme, že tento den vytvořil vzpomínky, které budou děti provázet po celý život. Takové setkání nám ukazuje, jak důležité je v naší obci držet pohromadě a vytvářet příjemné společné okamžiky.

Děkujeme všem, kteří se na této události podíleli a přispěli k jejímu úspěchu. Věříme, že i příště budeme společně prožívat krásné chvíle a budeme tuto tradici udržovat. Všem občanům přejeme klidné a pohodové vánoční svátky.

S láskou a vděkem,

Obecní úřad Mikulášská nadílka

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram