16.07.2022

Nohejbal

Přejít do galerie události

Turnaj v nohejbalu o putovní pohár Josefa Hálka

Druhý ročník turnaje trojic v nohejbalu o putovní pohár Josefa Hálka se uskutečnil v sobotu 16.července 2022 na nohejbalovém hřišti v Semněvicích na památku dlouholetého oblíbeného starosty obce Josefa Hálka. Turnaj organizují místní sportovci za podpory a sponzoringu obce a paní Terezie Hálkové, manželky zesnulého starosty.

Již od osmi hodin probíhal zápis družstev. Do deváté hodiny se přihlásilo osm soutěžících trojic, místních i přespolních, kteří se pravidelně zúčastňují semněvických nohejbalů. Těsně po osmé hodině přivítali přítomné organizátoři Josef Mareš spolu se starostou Tomášem Jílkem a všechny také pozdravila paní Terezie Hálková, která zasponzorovala turnaj sudem piva. Od půl desáté mohl turnaj začít.

Za příjemného slunečného počasí dávala družstva do hry maximum. Hrálo se podle pravidel, takže ani rozhodčí Tomáš Jílek a Jiří Matoušek nemuseli řešit sporné situace.

O občerstvení hráčů a diváků se starali Hanka s Honzou.

Před sedmnáctou hodinou bylo dohráno a začalo se vyhodnocovat. Na prvním místě se umístili nejstarší hráči ,,Veteráni.“ Na druhém známí ,,Devils.“ Stříbrnou pozici získalo družstvo ,,Poběžovice“ a bramborovou medaili družstvo ,,Kakao.“ Páté místo družstvo ,,Semněvice“ následováno ,,Mlátičkami.“ Na předposlední pozici se umístilo ,,Sídlo“ a na osmém místě naši benjamínci ,,Šmoulové“, třináctiletí Martin, Kuba a Jirka, kteří i přes svůj nízký věk soupeřům nic nedarovali. Putovní pohár si tedy odnesli ,,Veteráni“, ale ani ne-medailové pozice neodešly s prázdnou. Všichni obdrželi dárkové tašky se suvenýry s logem obce.

Po krátké pauze na přestavění stanu a posezení začala po osmnácté hodině hudební produkce skupiny TachMusic z Tachova. Při příjemné hudbě a dobré náladě pak přítomní vydrželi až do pozdních nočních hodin.

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram