14.05.2022

Nohejbal v Semněvicích

Přejít do galerie události

Již 13. ročník turnaje v nohejbalu trojic se uskutečnil v sobotu 14.5. 2022 na nohejbalovém hřišti v Semněvicích. I letošní ročník pořádala obec Semněvice společně s místními sportovci.

Do devíti hodin se k zápisu dostavilo osm družstev. Některá družstva se pravidelně účastnila předcházejících ročníků, jiná chyběla z důvodu pracovní zaneprázdněnosti a jedno úplně nové družstvo ,,Šmoulové“ přibylo, kdy si místní mladíci, třinácti-čtrnáctiletí Martin, Jirka a Kuba troufli změřit síly s dospělými. Po zápisu začal samotný turnaj systémem hry každý s každým. Počasí přálo téměř letními teplotami a o osvěžení se vedle skrápěcí hadice starali i manželé Tomčalovi zajištěným bufetem od nápojů až po guláš a vošouchy. Lítý boj sledovalo a svá družstva podporovalo na třicet přihlížejících.

V pozdním odpoledni bylo dohráno a začaly se vyhlašovat výsledky. Na prvním místě se umístilo družstvo Mrštěnek, následovalo družstvo Beznoh. Bronzovou pozici získalo družstvo Poběžovice a neoblíbenou ,,bramborovou“ medaili družstvo Devils. Na pátém místě se umístilo Kakao, následované THC. Předposlední umístění si vyhrálo družstvo Cizinci a na poslední pozici skončili naši mladí Šmoulové. Jak už je ovšem v Semněvicích zvykem, tak ceny si odnesli všichni účastníci.

Po skončení turnaje se největší hvězdou stala ,,Pepina II“. Vietnamské prasátko, které daroval starosta obce a které se už od rána točilo na rožni. Řada účastníků i diváků pak zůstala v družné zábavě až do pozdních večerních hodin

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram