31.07.2021

Rockový koncert

Semněvicemi duněl rock

V sobotu 31. července 2021 se Semněvicemi rozezněl, nebo spíš rozduněl rock – obec Semněvice pozvala rockové kapely Tuba a Eroze. Koncert se uskutečnil na nohejbalovém hřišti v Semněvicích. Přes příznivou předpověď počasí bylo pro vystupující kapely pro jistotu připraveno improvizované pódium z návěsu kamiónu a pro diváky připraveny stany.

Koncert začal v 19 hodin vystoupením kapely Tuba a od 22 hodin až do 1 hodiny ranní ji vystřídala kapela Eroze.

Vstupné bylo pro všechny zdarma, kapely zaplatila obec Semněvice po dohodě zastupitelstva obce z financí, které se ušetřily za neuskutečněné akce z důvodu koronaviru.

Již krátce po 19. hodině se téměř všechna místa zaplnila návštěvníky, místními i přespolními. Protože se nevybíralo vstupné, nebyl přehled o počtu návštěvníků, nicméně pořadatelé napočítali cca kolem stovky přítomných.

Po dodání si kuráže občerstvením, které zajistili místní hostinští manželé Tomčalovi, se postupně začal zaplňovat i improvizovaný taneční parket, kdy parkety kulturního domu nahradil písek nohejbalového hřiště.

Přes sýčkování místních Kelišových, že ,,to zase bude v álejích nablito,“ proběhl koncert bez problémů a všichni přítomní se moc bavili.

A jako vždy i při této akci byl semněvickým sv.Petr nakloněn, protože pršet začalo až brzy nad ránem.

Na závěr ještě jednou patří poděkování organizátorům koncertu, kapelám Tuba a Eroze, obci Velký Malahov za zapůjčení velkého stanu a tamějšímu SDH, které zajistilo i jeho postavení, panu Rynešovi za zapůjčení návěsu, manželům Tomčalovým a … konečně i všem návštěvníkům a posluchačům v širokém okolí.


< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram