27.04.2024

Semněvická pouťová zábava

Přejít do galerie události

Dne 27. 4. 2024 se v Semněvicích uskutečnila tradiční Semněvická pouťová zábava, která je vždy epicentrem pouťového obecního veselí. Tentokrát k tanci a poslechu v Semněvicích zahrála k velké spokojenosti všech návštěvníků Veselá muzika z Chodska. Historie této kapely se začala psát v lednu 2010, kdy zavolal současný kapelník Pepík Dufek tenoristovi Jirkovi Schrödlovi a požádal ho, jestli by s ním nezahrál jeho tátovi k 70. narozeninám. K tomu přibrali ještě tubistu s bubeníkem a šlo se. Hrálo se tzv. "z koule", což v muzikantském nářečí znamená zpaměti, ale i tak se to publiku, a i samotným muzikantům líbilo. Hudební produkce se líbila i všem návštěvníkům pouťové zábavy.

Pouťová zábava 2024

Největší hvězdou večera se stal bezesporu Josef Mareš, který se odvážil sólového tanečního výstupu ve zhoršených výškových podmínkách tanečního stolu. S náročnými výškovými podmínkami se dokázal vyrovnat stejně tak dobře jako se stabilitou při prováděných tanečních kreacích na minimálním prostoru stolu. Naštěstí nenastal Ikarův pád a Josef se tak beze vší pochybnosti stal tanečním králem večera.

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram