14.10.2023

Semněvická zlatá rybka

Přejít do galerie události

Rybářské závody Zlatá rybka v Semněvicích: Skvělá atmosféra, ale zlatá rybka nevylovena

Dne 14. října 2023 se v malebné obci Semněvice konaly rybářské závody Zlatá rybka. I přes nepříznivé počasí s občasnými přeháňkami se závodů zúčastnilo 26 odvážných rybářů, kteří se s vervou pustili do rybolovu ve dvokolovém losovaném systému.

Semněvická zlatá rybka

Po dlouhém a napínavém závodu se vítězem stal zkušený rybář Roman Vican, který dokázal nalovit celkem 223 cm ryb. Na druhém místě skončil Josef Petruňo a třetí místo obsadil Štěpán Petruňo. Velkým překvapením byl nejmladší účastník závodu, Štěpán Petruňo, který si odnesl cenu pro začínající rybáře - kvalitní rybářský prut. V rámci těchto závodů byla také udělena cena za největší úlovek, kterou si odnesla rodina Petruňů. Tentokrát to byl 50 cm dlouhý kapr.

Legendární Zlatá rybka však zůstává stále neulovena. Čeká na svého šťastného lovce, kterému bude moci splnit tři přání. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a průběhu závodů. Uuznání patří panu Jiřímu Holzknechtovi a semněvické omladině - Jirkovi, Jakubovi a Martinovi, kteří významně přispěli k plynulému průběhu závodů. Také nesmíme zapomenout na hostinské, kteří se postarali o pohoštění a občerstvení v průběhu celé soutěže.

Semněvická zlatá rybka

Celkově bylo provedeno 41 měřených záběrů. Těšíme se na jarní ročník, kde se snad znovu sejdeme v hojném počtu a společně si užijeme další skvělé chvíle strávené v Semněvicích u rybářského prutu.

Petrův zdar!

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram