08.07.2023

Semněvický bowling do kopce

Přejít do galerie události

Při parném sobotním odpoledni se sešla semněvická parta podporována několika přespolními k tradičnímu klání v bowlingu do kopce. Vyrovnané klání provázela výborná atmosféra. Hostinský Ondřej pečoval o dobrou hudební kulisu, paní hostinská obsluhovala závodníky, kteří od obce dostali poukaz na drobné občerstvení. Zatímco soutěžící překonávali nástrahy kopcovitého terénu a záludnosti tíhy koule na plném slunci, přihlížející si užívali chládku pod stromy. Při závodu bylo možné spatřit mnoho individuálních stylů. Zatímco někteří sázeli na ladnost a jemnost svých hodů, někteří jiní darovali bowlingové kouli svoji energii temperamentu. Nesmíme zapomenout ani na krásu outfitů, především přítomných žen. Překvapením odpoledne, které se setkalo s velkou odezvou, se stalo předvedení nové tradiční kolekce brýlí v podání Báry. Asi nejhodnotnější výkony podali sourozenci Jílkovi, Julinka s Tomáškem, protože dokázali házet koulí, která byla v podstatě o něco málo lehčí, než jejich tělesná váha.

Soutěžilo se tradičně v kategorii dětí, žen a mužů. Výkony byly vyrovnané a ty nejlepší byly odměněny pěknými cenami a diplomem. Za rovné podmínky ručila bowlingová semněvická jury v čele s Vendulkou Bauzovou, která celé bowlingové klání i moderovala. Děkuji všem, kteří se na zdárné přípravě a průběhu akce podíleli.

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram