05.08.2023

Semněvický ROCK

Dne 5. 8. 2023 se v Semněvicích uskutečnil minifestival rockových kapel Semněvický ROCK. Protože předpověď počasí byla dlouhodobě nevlídná a skutečně většinu dne pršelo, přesunulo se koncertování do sálu místního kulturního domu.

Semněvický ROCK

Na akci, která byla finančně podpořena z dotace Plzeňského kraje, vystoupily kapely Jarda, Cliché, Eroze, APH a celý program potom uzavřela kapela SIFON, která ze všech výše zmíněných kapel působí v rockové hudební brázdě nejdéle.

Semněvický ROCK

Projekt Semněvický ROCK je pilotním uvádějícím projektem, který by měl oživit kulturní aktivity obce tak, aby umožnily zapojení širšího okruhu obyvatel regionu do kulturního dění, které bude obcí pořádáno. V rámci širšího projektu se počítá s minimálně 4x ročně pořádanými různožánrovými koncerty ( rock, folk, beat, vážná hudba), z nichž by obec ráda učinila tradiční a dlouhodobě pořádané akce a navázala tak na akce z předchozích let a rozšířila jejich nabídku. Semněvický ROCK do budoucna plánuje zapojení i divadelních představení.

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram