18.07.2020

Turnaje v nohejbalu

Sport se opět snoubil s kulturou

Další turnaj v nohejbalu trojic zorganizovali semněvičtí sportovci v sobotu 18. července na hřišti vedle bývalé školy v Semněvicích  a již potřetí byl sportovní den zakončen country večerem v podání kapely Anonymm Country.

Proti loňskému ročníku, kterého se zúčastnilo devět trojic, se o půl osmé ráno k zápisu dostavilo dokonce třináct trojčlenných družstev. V osm hodin zahájil turnaj hlavní organizátor pan Josef Mareš a rozhodcování se ujal pan Jílek Tomáš. Vzhledem k počtu družstev turnaj probíhal až do pozdních odpoledních hodin, než bylo jasno kdo zvítězil. V době vyhlašování výsledků již skupina Anonymm Country ladila nástroje.

Tedy … na prvním místě se umístila trojice ve složení Holub Radek, Hořeňovský Míra a Buršík Marek. Na druhém místě Morávková Šárka, Morávek Radek a Halíř Martin. Na třetím Ulčová Veronika, Ulč Matěj a Ulč David.

Diplomy a hodnotné ceny od pořadatelů neobdrželi pouze zvítězivší, ale všichni účastníci. Mimořádné diplomy byly uděleny i manželům Tomčalovým, kteří se již tradičně postarali o občerstvení soutěžících i diváků.

Od osmnácti hodin již hrála hudba, k poslechu které se začali scházet i její příznivci, kteří se předcházejícího utkání nezúčastnili. Poslech a tanec již patřil následujícím hodinám až do ukončení krátce před půlnocí.

Jako vždy byl svatý Petr Semněvicím nakloněn. Celý den panovalo příjemné , oblačné počasí a teprve ve chvíli, kdy před půlnocí začala kapela balit nástroje, začalo drobně mrholit. Všichni se tak rozcházeli domů v maximální spokojenosti s další aktivně sportovně i pasívně kulturně  prožitou sobotou. 

< Události obce
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram